خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
درگاه بیت کوین
برج خنک کننده
دانلود آهنگ های قدیمی
جعبه جیر لوح
بازی های آنلاین
دانلود اهنگ
گاوصندوق
درب خزانه
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان جدید
رزرو آنلاین هتل خارجی
متن اهنگ جدید
انشا ، تحقیق ، مقاله
ترازو محک
محلول دکتر نوروزیان
عینک افتابی اصل
بتن سخت
لوله استیل
بزرگترین وبلاگ تغذیه و سلامت

بزرگترین وبلاگ تغذیه و سلامت

بزرگترین وبلاگ تغذیه و سلامت

قاتل زندانی مبتلا به ایدز محاکمه شد


قاتل زندانی مبتلا به ایدز محاکمه شد
قاتل یک زندانی مبتلا به ایدز، دیروز در دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.
به گزارش فرهیختگان، روز سیزدهم دی ۱۳۹۰ قاچاقچی ۳۵ ساله*ای به نام «فریدون- س» در زندان «خورین» ورامین به خواب ابدی رفت. سر و صورت این مجرم، کبود بود و شواهد نشان می*داد وی با چند زندانی دیگر درگیر شده بود. در آن بین، مرد ۲۷ ساله*ای به نام «محمد- ک» به اتهام کشتن «فریدون» تحت بازجویی قرار گرفت.

«محمد- ک» به ماموران گفت: سه روز پیش شماری از زندانیان با «فریدون» درگیر شدند و کتکش زدند. برای آرام کردن زندانیان میله به دست گرفتم و یک ضربه به پشت «فریدون» زدم. به این ترتیب دعوا تمام شد و «فریدون» روی تختش دراز کشید اما دیگر از جایش بلند نشد. «فریدون» مبتلا به ایدز بود و به همین خاطر جان سپرد.

یک ماه بعد، پزشکی*قانونی علت مرگ «فریدون» را ضربه مغزی و شکستگی دنده*ها عنوان کرد. زندانیان همان بند نیز گفتند «محمد- ک» به بهانه*های مختلف آنان را کتک می*زد. «فریدون» چند بار به بدرفتاری «محمد- ک» اعتراض کرده بود و این دو نفر دل خوشی از هم نداشتند.

به گفته زندانیان، روز دهم دی ۱۳۹۰ «محمد- ک» آنان را مجبور کرده بود تا «فریدون» را کتک بزنند. در همان گیر و دار «محمد- ک» با میله بر سر «فریدون» زده و با قلدری اجازه نداده بود مرد زخمی به بهداری برده شود.

با افشای این ماجرا «محمد- ک» به دادسرای ورامین احضار و بازجویی از سر گرفته شد. این مجرم پیشینه*دار وقتی با همبندی*هایش روبه*رو شد لب به اعتراف گشود. به دنبال بازسازی صحنه جرم برای «محمد- ک» و شش زندانی دیگر کیفرخواست صادر و پرونده به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

در نشست رسیدگی به این ماجرا که دیروز به ریاست قاضی «نورالله عزیزمحمدی» و با حضور چهار مستشار تشکیل شد ابتدا نماینده دادستان پایتخت، کیفرخواست را خواند. «کرمی» اظهار داشت: با توجه به مدرک*های موجود برای «محمد- ک» اشد مجازات می*خواهم. برای متهمان ردیف*های دوم تا هفتم نیز تقاضای تعیین کیفر دارم.

نوبت دفاع به «محمد- ک» که رسید، گفت: من «فریدون» را نکشتم. وقتی وارد بند شدم دیدم زندانیان روی سر «فریدون» ریخته*اند و کتکش می*زنند. من هم برای آرام کردن آنان میله به دست گرفتم اما ضربه*ای که به «فریدون» زدم کشنده نبود.

سپس متهمان ردیف*های دوم تا هفتم به ترتیب در جایگاه ویژه ایستادند و «محمد-ک» را قاتل «فریدون» خواندند. در پایان این نشست، هیات قضایی با اعلام تنفس وارد شور شد تا رای صادر کند./فرهیختگانlike
امتياز : 5 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در پنجشنبه 5 شهريور 1394ساعت 17:10 توسط jalal |

شوهرکشی با همدستی همسر اول!


شوهرکشی با همدستی همسر اول!
زنی که اقدام به قتل همسرش کرده بود، پس از چهارماه دستگیر شد.
در پی اعلام خبر یک مورد کشف جسد در کانال آبی واقع در شهرستان فومن، عوامل پلیس*آگاهی در محل کشف جسد حاضر شد و تحقیقات خود برای شناسایی متهم یا متهمان به قتل را آغاز کردند.

در ادامه تحقیقات کارآگاهان مشخص شد جسد متعلق به مردی است که به علت برخورد جسم سخت به سرش دچار ضایعه مغزی شده و جان خود را از دست داده است.

تحقیقات ماموران برای شناسایی عاملان این قتل ادامه داشت تا این که عدم همکاری خانواده مقتول با پلیس سبب برانگیخته*شدن شک کارآگاهان نسبت به همسر و اعضای خانواده این فرد شد که ماموران پس از انجام هماهنگی*قضایی، همسر مقتول را دستگیر و برای انجام بازجویی به مقر انتظامی منتقل کردند.

پس از انتقال متهم به مقر انتظامی این زن در بازجویی*های پلیس به طرق مختلف سعی در تبرئه خود داشت، اما سرانجام پس از مواجهه با مستندات و شواهد پلیس چاره*ای جز بیان حقیقت نداشت و معترف شد که پس از طلاق از شوهر اولش به مدت تقریبی سه*ماه با مقتول ازدواج کرده، اما به علت *بی*علاقگی شوهرش به وی، نقشه قتلش را کشیده است.

این زن همچنین در ادامه اعترافات خود مدعی شد که پس از طرح نقشه قتل همسرش با اجیرکردن مردی 38 ساله، همسرش را به بهانه*ای به بیرون از شهر منتقل کرده و به همراه این فرد با واردکردن چندین ضربه با میله*آهنی به سر همسرش، وی را به قتل رسانده و سپس جسدش را در کانال آبرسانی رها کرده است.

سرهنگ بابک علیزاده، فرمانده انتظامی شهرستان فومن با بیان اینکه همدست این زن نیز پس از شناسایی، دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد، گفت: هر دو متهم پس از گذشت چهارماه از ارتکاب جنایت روانه زندان شدند. /ايسنا


like
امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در پنجشنبه 5 شهريور 1394ساعت 17:10 توسط jalal |

افشاي سناريوي مرد جنايتکار براي قتل همسر دومش


افشاي سناريوي مرد جنايتکار براي قتل همسر دومش
مرد جنايتکار که سناريوي قتل همسرم دومش را طراحي و اجرا کرده بود پس از دستگيري جزئيات قتل را تشريح کرد.
حوادث - به گزارش مردم سالاری، 15 مرداد امسال ماموران پليس آگاهي خراسان شمالي در جريان فوت مشکوک زن جواني در جاده بجنورد- اسفراين قرار گرفتند. تيم پليسي پس از حضور در محل دريافتند در محل حادثه يک خودرو به داخل دره سقوط کرده و جسد زني حدود 30 ساله بر روي صندلي کنار راننده قرار دارد.

با توجه به مشکوک بودن حادثه تيمي از کارآگاهان تحقيقات در اين زمينه را آغاز کرده و در بررسي هاي خود متوجه شدند خودرو متعلق به مردي اهل شهرستان گرمه مي باشد.
صاحب خودرو به اداره آگاهي احضار و در تحقيقات گفت: 14 خردادماه خودرو را به فردي به نام رضا فروختم و در زمان حادثه خودرو در اختيار اين فرد بود.

با شناسايي آخرين مالک خودرو به نام رضا، او به اداره آگاهي احضار و در بازجويي ها گفت: روز حادثه همراه همسر دومم به نام نرگس براي تفريح به جاجرم رفته بوديم اما زماني که خودرو را در کنار جاده رها کرده بودم ناگهان خودروي پيکان در حالي که همسرم داخل آن بود به دره سقوط کرد من هم از ترس از محل فرار کردم.

اين ادعاها در حالي مطرح شد که پزشکي قانوني در گزارش خود اعلام کرد زن جوان بر اثر فشار بر ناحيه گردن و خفگي جان خود را از دست داده است.
با کشف اين سرنخ رضا دوباره تحت بازجويي قرار گرفت که اين بار لب به اعتراف گشود و گفت: مدتي بود تصور مي کردم نرگس با مردي ارتباط پنهاني دارد اين موضوع آزارم مي داد به همين خاطر تصميم گرفتم او را به قتل برسانم.

بر اساس نقشه روز قبل از جنايت يک دستگاه خودروي پيکان خريدم و از نرگس خواستم براي حل مشکلاتمان و صحبت کردن در اين زمينه به جاجرم برويم. وقتي به منطقه اي سراشيبي رسيديم خودرو را پارک کرده و خود پياده شدم بعد هم پيکان را به داخل دره هل دادم. زماني که خودرو در عمق 30 متري دره متوقف شد بالاي سر همسرم رفته اما ديدم او هنوز نفس مي کشد به همين خاطر با دست خفه اش کردم.
متهم به قتل پس از اعتراف به اين جنايت و بازسازي صحنه قتل با قرار قانوني روانه زندان شد./مردم سالاری


like
امتياز : 5 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در پنجشنبه 5 شهريور 1394ساعت 17:10 توسط jalal |

چوبه* دار، فرجام عکاسی خونین از دختران


چوبه* دار، فرجام عکاسی خونین از دختران
مردی که هنگام عکس*گرفتن از دو دختر مرتکب قتل شده است در یک*قدمی چوبه دار قرار گرفت.
حوادث - به گزارش شرق: کارآگاهان جنایی استان فارس تحقیق پیرامون این پرونده را از روز 24خرداد سال 87 آغاز کردند. آنها در آن روز باخبر شدند مردی به قتل رسیده و جسدش در منطقه*ای غیرمسکونی رها شده است. وقتی ماموران به آنجا رفتند پیکر غرق در خون جوانی به نام هاشم را مشاهده کردند که بر اثر اصابت یک گلوله از پا درآمده بود.

جنازه به پزشکی*قانونی منتقل شد و متخصصان با انجام آزمایش*های لازم اعلام کردند هاشم به علت خونریزی شدید ناشی از اصابت گلوله فوت شده است. کارآگاهان در ادامه با تحقیق از آشنایان و مطلعان پی بردند دو برادر در ماجرای تیراندازی مرگبار دست داشته*اند.

پلیس دو برادر را بازداشت کرد و یکی از آنها به نام منصور در جریان بازجویی*ها به تیراندازی اعتراف کرد و مدعی شد به دلیل ورود احشام مقتول به مزرعه او دست به سلاح برده و تیراندازی کرده است.

چنین ادعایی در شرایطی مطرح شد که تحقیقات پلیس نشان می*داد قتل به دلیل مسایل ناموسی رخ داده است و قاتل روز حادثه در حال عکاسی از خواهران مقتول بود. منصور در بازجویی*ها به این موضوع اعتراف نکرد اما گفت قتل را خودش انجام داده و برادرش بی*گناه است.

به این ترتیب پرونده منصور تکمیل و برای محاکمه به دادگاه کیفری استان فارس فرستاده شد. در جلسه رسیدگی به این پرونده نماینده دادستان جرم منصور را محرز دانست و خواستار مجازات وی شد. اولیای*دم نیز خواسته خود را مبنی بر قصاص مطرح کردند.

یکی از برادران هاشم در جلسه دادگاه گفت: «روز حادثه منصور داشت از خواهرانم عکس می*گرفت که هاشم متوجه موضوع شد و سر این موضوع با او مشاجره کرد. منصور و برادرش با هاشم درگیر شدند و در نهایت منصور با شلیک گلوله وی را به قتل رساند و حالا هم باید مجازات و به دار آویخته شود.»

وقتی نوبت به منصور رسید تا از خودش دفاع کند، گفت: «من روز حادثه گلوله*ای را به سمت هاشم شلیک کردم اما نمی*دانم تیر به وی اصابت کرد و من باعث قتل شدم یا اینکه گلوله دیگری به وی خورد.»

متهم ادامه داد: «موضوع عکاسی به هیچ عنوان صحت ندارد. روز حادثه احشام هاشم وارد مزرعه من شدند و به همین دلیل نیز با او درگیر شدم.» هیات قضات بعد از شنیدن دفاعیات متهم وارد شور شدند و منصور را گناهکار شناختند. بعد از اینکه حکم قصاص علیه قاتل صادر شد او به رای اعتراض کرد و پرونده برای بررسی نهایی در اختیار قضات دیوانعالی کشور قرار گرفت. دیوانعالی کشور چند روز قبل رای صادره را تایید کرد و به این ترتیب منصور به یک*قدمی چوبه دار رسید ./شرق


like
امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در پنجشنبه 5 شهريور 1394ساعت 17:10 توسط jalal |

احمد توکلی قلابی در داخل زندان دستگیر شد!


احمد توکلی قلابی در داخل زندان دستگیر شد!
مردی که از داخل زندان با جعل نام نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از ده*ها شرکت کلاهبرداری می*کرد، توسط ماموران پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، شخصی که طی تماس تلفنی با شرکت*ها و تقاضای کمک*های مالی به اشخاصِ به ظاهر نیازمند و با معرفی خود به عنوان دکتر احمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با ارائه شماره حساب شخصی اقدام به کلاهبرداری می*کرد، دستگیر شد. این متهم در اقدامات کلاهبردارانه خود در خصوص کمک*های مالی به نیازمندان، به مدیران شرکت*های مختلف می*گفت که می*توانند از دفاتر مراجع عظام در خصوص پرداخت خمس و زکات با ارائه گواهی تماس گرفته و نظر آنان را جویا شوند.

بر اساس این گزارش ماموران پلیس آگاهی با بررسی*های لازم، شماره تلفن*هایی که این کلاهبردار از طریق آنها با صاحبان شرکت*ها تماس گرفته را شناسایی کرده و متوجه شدند که این تماس*ها از باجه تلفن*های مستقر در زندان مرزی و اردوگاه زنجان صورت گرفته و شماره حساب به نام "علی" فرزند "ح" نزد بانک صادرات شعبه انقلاب زنجان بوده که در حال حاضر متحمل کیفر در زندان زنجان است.

در ادامه بررسی*ها ماموران انتظامی با هماهنگی مقام قضایی و عوامل زندان مرکزی زنجان و پس از بازبینی دوربین مدار بسته، متهم را به نام "قربانعلی 48 ساله اهل شهرستان خدابنده استان زنجان" شناسایی کردند که در بازرسی از وسایل متهم، آدرس و نام شرکت*ها از قبیل شرکت "فرقسنج"، "ابزار دقیق سندیکای پروفیل سازان"، "شرکت شهر آفتاب"،"شرکت گام تک تبریز"، "شرکت راه برد خاورمیانه"، "شرکت پتروشیمی کاویان"، "شرکت صنایع الکتریکی ساوه ایران" و ... به همراه شماره تماس و اسامی مدیران عامل آن*ها کشف شد.

پس از این اقدامات، متهم توسط پلیس به مقر انتقال داده شد و در تحقیقات به عمل آمده نامبرده به جرم خود اعتراف کرده و بیان داشت: آدرس شرکت*ها و شماره تماس آن*ها را در زندان تهران به دست آورده* و از طریق کارت تلفن از باجه*های تلفن زندان با آنها تماس گرفته و با معرفی خود به نام دکتر احمد توکلی نماینده مجلس شورای اسلامی تهران و با دادن شماره حساب و تقاضای کمک*های ملی به اشخاص به ظاهر نیازمند اقدام به کلاهبرداری می*کردم.

در همین راستا متهم دیگر با نام "علی" که هم*بند متهم اصلی این پرونده بوده نیز در بازجویی*های صورت گرفته به جرم منتسبه خود اعتراف کرد. رئیس پلیس آگاهی استان زنجان درباره این خبر گفت: بررسی جوانب و زوایای دیگر این پرونده همچنان ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران


like
امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در پنجشنبه 5 شهريور 1394ساعت 17:10 توسط jalal |

مكافات سنگين قاتل 16 ساله


مكافات سنگين قاتل 16 ساله
دو پسر نوجوان كه در كرمان دست به جنايتي خياباني زده*اند پشت ميله*هاي زندان براي مجازات ثانيه*شماري مي*كنند.
حوادث - به گزارش ایران، رضا 16 ساله است و قاتل اصلي شناخته شده و دوست 13 ساله*اش نيز اتهام سنگيني در اين جنايت دارد.
ساعت 2 بعد*از ظهر 26 تير ماه سال جاري بود كه امان 13 ساله به همراه دوستش رضا مشغول دوچرخه*سواري بودند، رضا ركاب زنان به سمت سرنوشت شوم خود رفت. آن*ها به در تكيه*اي در محله خود رسيدند كه دو نوجوان 12 ساله و 19 ساله افغاني، گاري نان خشك خود را حمل مي*كردند. امان يكي از آن*ها را مسخره كرد و آن نوجوان 12 ساله به ناسزاگويي پرداخت.امان هم كوتاه نيامد، برگشت و سيلي*اي به گوش آن پسر 12 ساله زد و دوان دوان به سمت دوچرخه خود رفت.

آن لحظه اصلاً به فكر رضا نبود، ناگهان پشت سرش را كه نگاه كرد، ديد رضا 16 ساله به مردي به نام ناصر چاقو زده است.قاتل 16 ساله ما بدون آن*كه بداند ناصر بااين ضربه چاقو كشته شده است به سمت امان دويده و او را ترغيب به فرار كرد؛ فراري كه نتيجه*اي نداشت. حالا امان و رضا، يكي به جرم قتل و ديگري به معاونت در قتل در حال طي مسير قانوني براي رسيدن به مجازات هستند.

امان مي*گويد: از سه سالگي شناسنامه*ام گم شد و تا يک سال پيش شناسنامه نداشتم و مجبور بودم در مکانيکي يکي از اقوام مان کار کنم. پدر و مادرم هر دو معتاد هستند و جدا از همديگر زندگي مي*کنند و من هر هفته مجبور به زندگي کردن در کنار يکي از آن*ها هستم*،
زندگي در کنار مادرم بسيار سخت است تا جايي که اگر آزاد شوم، ديگر نزد مادرم بر نمي*گردم*.

رضا نيز گفت: پدرم معتاد است و به خاطر همين مادرم از او طلاق گرفت، شايد اگر آن*ها اين کار را نمي*کردند، من الآن اينجا نبودم. وي افزود: پس از جدايي، پدرم به خاطر مهريه مادرم به زندان رفت و من در خانه مادربزرگم زندگي مي*کردم که درگذشت، بعد از آن به خوابگاه رفتم و الآن 2 سال است که بيرون آمده*ام، زيرا نمي*توانستم پدرم را ببينم و مربيان خوابگاه به من اجازه مرخصي نمي*دادند*.

رضا ادامه داد: اگر آزاد شوم باز به خوابگاه بر مي*گردم حتي اگر هيچوقت به من مرخصي ندهند، زيرا ديگر طاقت سختي کشيدن را ندارم...رضا و امان پشت ميله*هاي زندان به انتظار مجازات نشسته*اند و اگر خانواده قرباني رضايت ندهد رضا، محكوم به قصاص نفس- اعدام- خواهد شد./ایران


like
امتياز : 5 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در پنجشنبه 5 شهريور 1394ساعت 17:10 توسط jalal |

رابطه پنهانی زن، مقدمه توطئه خانوادگی برای جنایت


رابطه پنهانی زن، مقدمه توطئه خانوادگی برای جنایت
زنی که با همدستی شوهر و پسرعمویش، مردی میوه*فروش را به*خاطر رابطه*اش با او به قتل رسانده بود، در جلسه محاکمه*اش جزییات قتل را توضیح داد و پذیرفت مقصر این قتل است.
به گزارش شرق: این قتل دوسال قبل در جنوب*شهر تهران اتفاق افتاده بود و جوان میوه*فروشی که با زنی متاهل رابطه *داشت، وقتی به خانه او رفت، به*دست شوهر وی کشته *شد.

کرمی، نماینده دادستان در ابتدای جلسه رسیدگی به این پرونده که صبح دیروز برگزار شد، در توضیح کیفرخواست گفت: خانواده جوان 23ساله*ای به*نام شاهین 23آذر سال 90 به پلیس خبر دادند این جوان گم شده است.

در تحقیقات بعدی ماموران به روابط شاهین شک کردند و با پیگیری*هایی که انجام دادند، متوجه *شدند شاهین با زنی متاهل به*نام مهری رابطه *داشت و در آخرین* مکالمه تلفنی*اش هم با این زن صحبت کرده* است.

ماموران مهری را شناسایی و بازداشت کردند. در تحقیقاتی که انجام گرفت، مشخص شد علاوه بر مهری، شوهرش سعید و پسرعمویش مهدی نیز در قتل شاهرخ نقش *داشتند. اکنون به*عنوان نماینده دادستان درخواست مجازات برای سعید متهم ردیف اول به اتهام مشارکت در قتل، آدم*ربایی و جنایت بر میت، مهری متهم ردیف دوم به*اتهام مشارکت در قتل و آدم*ربایی و مهدی متهم به معاونت در قتل درخواست صدور مجازات دارم.

در ادامه پدرومادر مقتول در جایگاه حاضر شدند و برای قاتلان درخواست صدور حکم قصاص کردند. در این هنگام قاضی دادگاه خطاب به اولیای*دم مقتول گفت: شاهین با زنی به*صورت صیغه*ای ازدواج کرده و از آنجایی که ماجرای رابطه*اش با مهری را به زن صیغه**ای*اش گفته بود، پلیس موفق شد این زن را شناسایی و بازداشت کند آیا از این ماجرا خبر دارید؟

پدر شاهین جواب داد: از اینکه پسرم به*صورت صیغه*ای با زنی ازدواج کرده بود، خبر نداشتم و از روابط او هم بی*اطلاع بودم اما شاهین پسر خوبی بود و به*خاطر اینکه او را کشته و جسدش را مثله کرده*اند، درخواست قصاص دارم.

سپس مهری، متهم ردیف دوم پرونده در جایگاه قرار گرفت و به دستور قاضی عزیزمحمدی-رییس دادگاه- متهمان دیگر از دادگاه خارج*شدند. قاضی سپس خطاب به این زن گفت: تو در اولین بازجویی*ها گفته*ای شاهین وارد خانه تو شده، جلوی دماغت دستمالی گرفته و تو را بیهوش کرده و بعد هم مورد تجاوز قرار داده* است، به همین دلیل هم شوهرت او را کشته *است اما بعد ادعا کردی این گفته* دروغ بوده و رابطه*ات با شاهین با میل خودت بود و بعداز مدتی دچار عذاب*وجدان شدی و دست به خودکشی زدی. کدام*یک از این حرف*ها درست است؟

متهم پاسخ داد: من خودم با مقتول رابطه برقرار کردم و ادعای اولیه دروغ است.
مهری در توضیح آنچه اتفاق افتاده بود، گفت: مدتی قبل از حادثه با شاهین آشنا شدم. او میوه*فروش دوره*گرد بود و من همیشه از او میوه می*خریدم. اول مزاحم من شد اما بعد خودم خواستم با او رابطه داشته *باشم و او را به خانه*ام دعوت کردم.

ما با هم رابطه*جنسی داشتیم. بلافاصله بعد از این اتفاق بسیار پشیمان شدم و دیگر نمی*توانستم خودم را راضی کنم به زندگی ادامه بدهم. به همین*خاطر هم خودکشی کردم. چند بسته قرص خوردم و با چاقو چندین ضربه به شکم خودم زدم.

مرا به بیمارستان بردند و از مرگ نجات پیدا کردم. دوباره می*خواستم خودکشی کنم که شوهرم از من توضیح خواست، به او گفتم با مردی رابطه داشتم و البته گفتم که خودم خواستم. شوهرم گفت آن مرد را به خانه بیاور. من هم با شاهین قرار گذاشتم و گفتم ساعت 12شب کسی خانه نیست. شاهین آمد. حالم بد بود. از اتاق بیرون رفتم.

بعد سعید و مهدی که در خانه مخفی شده* بودند، آمدند و با شاهین درگیر شدند. وقتی برگشتم، دیدم دست*وپا و دهان شاهین را بسته*اند. آنها با پوتین چندین ضربه به بدنش کوبیدند. شاهین خفه *شده* و مرده بود. بعد به اتفاق جسد را داخل صندوق*عقب ماشین گذاشتیم و به بیابانی بردیم و آنجا شوهرم از باک ماشین بنزین کشید و او را آتش زد.

سپس سعید- شوهر مهری و متهم ردیف اول - به دادگاه فراخوانده شد. او اتهامش را قبول نکرد اما پذیرفت متهم در خانه او کشته *شده است. او گفت: من شهرستان بودم که پسرم تماس گرفت و گفت مادرش خودکشی کرده است. بلافاصله به تهران برگشتم.

به زنم گفتم برای چه این کار را کردی؟ چیزی نگفت. تا اینکه مدتی بعد، یکی از مغازه*داران محل گفت مهری به سراغش رفته و مرگ*موش خواسته *است. من هم بلافاصله به خانه رفتم، دیدم زن همسایه* هم متوجه شده زنم قصد خودکشی دارد و نمی*گذارد او وارد خانه شود. به محض اینکه رسیدم، از زنم خواستم بگوید به چه*دلیل این کارها را می*کند. آن زمان بود که به من گفت شاهین به او تجاوز کرده* است. من هم خواستم تا شاهین را به خانه بیاورد.

متهم در پاسخ به این سوال که چرا علیه شاهین شکایت نکرده، گفت: ما رفتیم و شکایت هم کردیم اما در کلانتری گفتند باید مشخصه*ای بدهید که ما نداشتیم. چند روز بعد زنم با من تماس گرفت و گفت دوباره شاهین را دیده و او بازهم مزاحمش شده است. من هم گفتم به خانه بیاورش. خودم به مهدی زنگ زدم و گفتم بیاید و موضوع را توضیح دادم.

ما در خانه مخفی شده* بودیم که شاهین وارد شد و بلافاصله لباس*هایش را درآورد. خیلی ناراحت شدم. وقتی با مهدی بیرون آمدیم و ما را دید، ترسید. خودش همکاری کرد دست*وپایش را ببندیم. وقتی متوجه شد قصد دارم به پلیس زنگ بزنم دادوفریاد کرد. دهانش را بستیم که صدا بیرون نرود. او سرش را به زمین می*کوبید و خونریزی همان*موقع اتفاق افتاد و باعث مرگش شد. من او را نکشتم.

درمورد سوزاندن جسد هم باید بگویم که آنجا آتش بود و ما می*خواستیم خودمان را از جسد خلاص کنیم، به*خاطر همین او را داخل آتش* انداختیم.
در ادامه مهدی در جایگاه حاضر شد و دفاعیات خودش را مطرح کرد. بعد از بیان آخرین دفاعیات متهمان و وکلای*مدافع آنها، هیات*قضات وارد شور شدند و سعید را به جرم قتل، به قصاص و مهری را به جرم معاونت در قتل، به 15سال حبس و برای رابطه*نامشروع به 99ضربه شلاق و مهدی را نیز به 15سال حبس محکوم کردند./شرقlike
امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در پنجشنبه 5 شهريور 1394ساعت 17:10 توسط jalal |

دستگیری عاملان بلوتوث سیاه


دستگیری عاملان بلوتوث سیاه
سرکلانتر یازدهم پلیس پایتخت از دستگیری دو تن از اراذل و اوباش منطقه نظام* آباد خبر داد که ضمن آزار و اذیت دختری جوان، از وی فیلم مستهجن تهیه و منتشر کرده بودند.
حوادث - به گزارش جام جم، سرهنگ ابوالقاسم باقری شاد سرکلانتر یازدهم پلیس پایتخت گفت:چندی پیش دو تن از اراذل و اوباش سطح دو حوزه استحفاظی کلانتری 106 نامجو به نام«فرزاد» و «مجید»، دختری 17 ساله را به منزلی در آدرس خیابان نامجو که به صورت مجردی بود، برده و او را مورد آزار و اذیت قرار دادند و با تهدید چاقو از وی فیلم مستهجن تهیه کرده و با بلوتوث منتشر کردند.

وی با بیان اینکه شاکیه با مراجعه مستقیم به دادگاه کیفری استان تهران و سپس اداره شانزدهم پلیس آگاهی اعلام شکایت کرده و حکم جلب و دستگیری متهمان از طریق شعبه 79 دادگاه کیفری استان تهران به ماموران اطلاعات کلانتری 106 ارجاع داده شد، افزود:با ارجاع پرونده تحقیقات ماموران برای شناسایی محل اختفای متهمان که مدتی متواری بودند، آغاز شد و سرانجام این دو متجاوز به عنف در دوم شهریورماه دستگیر شدند.

سرکلانتر یازدهم پلیس پایتخت در مورد چگونگی دستگیری این افراد، اظهار کرد:ساعت 14 و 15 دقیقه همان روز اطلاع داده شد که «فرزاد» در خیابان اجاره دار با موتورسیکلت هوندا به صورت خلاف جهت در حال تردد است که ماموران به محل اعزام و وی را دستگیر کردند و پس از آن، محل اختفای «مجید» نیز از طریق متهم دستگیر شده شناسایی شد و ماموران برای دستگیری وی به محل حادثه اعزام شدند که وی به محض مشاهده ماموران اقدام به فرار کرد که ماموران با شلیک یک تیر هوایی، «مجید» را دستگیر کردند.
سرهنگ باقری شاد افزود: متهمان جهت سیر مراحل قانونی و تکمیل تحقیقات تحویل کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ شدند./جام جمlike
امتياز : 5 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در پنجشنبه 5 شهريور 1394ساعت 17:09 توسط jalal |

مورينيو: روني داستانش را تا ۴۸ ساعت ديگر تمام كند


مورينيو: روني داستانش را تا ۴۸ ساعت ديگر تمام كند
خوزه مورينيو سرمربي چلسي به وين روني ۴۸ ساعت فرصت داد تا تصميم بگيرد مي خواهد در منچستريونايتد بماند يا به استمفورد بريج بيايد.
به گزارش بي بي سي اسپورت، مورينيو گفت: كسي كه داستان را شروع كرده خودش هم بايد آن را تمام كند. براي همه بهتر است كه هرچه زودتر اين داستان به پايان برسد. اين يا آن، اوب ايد بگويد مي خواهم بروم يا مي خواهم بمانم.

سرمربي چلسي گفت كه اين مهاجم ۲۷ ساله خود ماجراي انتقال به استمفورد بريج را شروع كرده و افزود: او به كسي گفته كه خيلي برايش مهم است از يونايتد برود.
مورينيو در پاسخ به اين سوال كه تا چه زمان صبر مي كند و بعد به سراغ اهداف ديگر نظير ساموئل اتوئو در آن*ژي مي رود ، گفت: ۴۸ ساعت.

وي افزود:اگر به يك سرمربي مانند من ، باشگاهي نظير چلسي و آنها كه براي من يا باشگاه كار مي كنند نگاه كنيد مي فهميد* آنقدر احمق نيستيم دنبال بازيكني برويم كه باشگاه نمي خواهد او را بفروشد. اگر او خودش ماجرا را شروع نمي كرد ما اينقدر احمق نبوديم.
سرمربي چلسي اضافه كرد: در اين مدت، او اگر مي خواهد از منچستريونايتد برود بايد بگويد واگر نمي خواهد آنجا را ترك كند هم بايد آن را اعلام كند.
مهاجم سابق اورتون در بازي ديروز هم از سوي هواداران منچستريونايتد تشويق مي شد و هم چلسي .

سرمربي آبي پوشان گفت: او يك حرفه اي تمام عيار است. براي باشگاهي بازي مي كند كه به او پول مي دهد و براي پيروزي آن تيم تلاش مي كند.او سعي كرد گل بزند. بازيكني فوق العاده در شرايط دشوار بود و من او را مي ستايم. ناچاريد بگوييد او فوق العاده است چون در چنان شرايطي بسياري از بازيكنان نمي توانستند او را تحت فشار بگذارند./ایرنا


like
امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در پنجشنبه 5 شهريور 1394ساعت 17:09 توسط jalal |

قلعه*نویی: استقلال فعلا نسبت به تیم ملی در اولویت است/ نگاه ویسی و استقلال خوزستان حرفه*ای است


مجیدی در بازی با استقلال خوزستان غایب است
قلعه*نویی: استقلال فعلا نسبت به تیم ملی در اولویت است/ نگاه ویسی و استقلال خوزستان حرفه*ای است
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: در شرایط کنونی استقلال نسبت به تیم ملی در اولویت است.
به گزارش فارس، امیر قلعه*نویی در پایان تمرین تیم فوتبال استقلال در جمع خبرنگاران گفت: شرایط استقلال بد نیست البته ایده*آل هم نیست،* دغدغه*های مالی داریم و مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره تلاش می*کنند تا این مشکلات برطرف شود تا استقلال بدون دغدغه فکری به کارش ادامه بدهد.

وی در مورد تغییر زمان دیدار با استقلال خوزستان گفت: از سازمان لیگ تشکر می*کنم، آنها نشان دادند که شرایط را درک کردند و یک سازمان حرفه*ای هستند. از استقلال اهواز و مسئولان اهوازی هم تشکر می*کنم و همچنین عبدالله ویسی که یک مربی حرفه*ای است و به دنبال بازی جوانمردانه است.

قلعه*نویی در مورد اینکه فاصله استراحت استقلال تا دربی یک روز کمتر از پرسپولیس می*شود، گفت: بعد از بازی با استقلال شش روز زمان داریم و این زمان خوبی برای یک تیم است.
قلعه*نویی در مورد دیدار با استقلال خوزستان گفت: استقلال خوزستان تیم خوبی است و من بازی این تیم را مقابل فولاد دیدم. اگر آن تک به تک را حسین کعبی به گل تبدیل می*کرد، نتیجه بازی چیز دیگری می*شد،* ضمن اینکه استقلال خوزستان در آن بازی 10 نفره هم شد. این مسائل تعیین کننده است همانطوری که مهدی رحمتی در دیدار با داماش ضربه مهدوی را مهار کرد. اگر آن توپ گل می*شد شرایط دیگری پیش می*آمد. استقلال خوزستان تیم دونده و جوانی است و ما بازی سختی با این تیم داریم.

قلعه*نویی در مورد اینکه کفاشیان گفته است جامعه فوتبال باید تعیین کند که اولویت باشگاه*ها هستند یا تیم ملی اظهار داشت: باید همه چیز طبق برنامه باشد در آن صورت اولویت*بندی نمی*شود، کفاشیان نگاه ایرانی داشته که می*گوید تیم ملی اما در شرایط کنونی استقلال بازی دارد و تیم ملی برنامه خاصی ندارد بنابراین کدامیک در اولویت قرار می*گیرند؟

وی ادامه داد: در جوامع مترقی همه چیز سر جای خودش است، آیا لیگ قهرمانان اروپا به خاطر اینکه جام جهانی است، برگزار نمی*شود؟ ما هم استقلال ایران هستیم و همه نگاه*ها معطوف به تیم ماست.

قلعه*نویی در مورد شرایط بد مالی فدراسیون فوتبال گفت: البته علی کفاشیان آمار خوبی داشته است، تیم*های ما در رده*های مختلف موفق شده*اند اما هزینه*ها چند برابر شده است و مشکلات اقتصادی هم وجود دارد. همه ما اکنون در زندگی*ها از نظر مالی مشکلاتی داریم پس باید نسبی نگاه کنیم. همانطور که اکنون اولویت باید با استقلال باشد.

قلعه*نویی در مورد وضعیت فرهاد مجیدی و خسرو حیدری گفت: مجیدی به خاطر مصدومیت در دیدار با استقلال خوزستان حضور ندارد و به خسرو حیدری هم استراحت داده بودیم. البته من به استراحت کامل اعتقاد ندارم و استراحت باید فعال باشد. مثلاً حنیف عمران*زاده و مهدی رحمتی استراحت فعال دارند و خسرو حیدری به خاطر آنکه جثه کوچک*تری دارد استراحت کامل به او دادیم.

سرمربی استقلال در مورد اینکه او بازی با استقلال خوزستان را فدای دربی می*کند، گفت: در حال حاضر تمام فکر و ذکر ما استقلال خوزستان است و من هیچ وقت این کار را نکردم.
فارس


like
امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6 |
+ نوشته شده در پنجشنبه 5 شهريور 1394ساعت 17:09 توسط jalal |

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 ... 442 صفحه بعد
خرید سی سی کم