حمله دختران بي*پول بپيرزن
ه خانه فرمانده انتظامي شهرستان قدس از دستگيري چهار جوان که به انگيزه سرقت پيرزني را بشدت مورد ضرب و شتم قرار داده بودند، خبر داد.
سرهنگ حجت*الله کرمي*زند در تشريح جزئيات اين خبر گفت: به دنبال تماس شهروندي با پليس 110 و اعلام خبر يک فقره سرقت، ماموران در محل حاضر شده و متوجه شدند که سارقان با ايراد ضرب و جرح پيرزني، اقدام به سرقت طلاهاي وي کرده و متواري شدند.

کرمي*زند با بيان اينکه اين پيرزن در اظهارات خود مدعي شد که سارقان دو دختر و دو پسر جوان بودند، اظهارکرد: ماموران با بررسي*هاي بيشتر و به*کارگيري منابع اطلاعاتي، يکي از سارقان به هويت «ميثم- ص» را هنگام فروش طلاهاي مسروقه دستگير و به مقر انتظامي منتقل کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان قدس تصريح*کرد: متهم در بازجويي*هاي انجام شده به انجام سرقت اذعان کرد و معترف شد که با همکاري همدستان خود که در همسايگي پيرزن زندگي مي*کنند، اين کار را انجام داده است.کرمي*زند خاطرنشان کرد: با اعترافات متهم مشخص شد دو دختر جوان که در همسايگي پيرزن زندگي مي*کنند به علت بي*پولي و ناتواني در پرداخت اجاره محل زندگي خود و با اطلاع از تنها بودن پيرزن، اين سرقت را طرح*ريزي کردند.

وي با بيان اينکه با اعترافات متهم، همدستان وي مورد پيگرد قرار گرفته و دو تن از آنها دستگير شدند، گفت: تحقيقات براي دستگيري چهارمين متهم همچنان ادامه دارد. /تابناک