لی یونگ – هی"( Lee Young-hee) مدیر مرکز دستگاه*های الکترونیکی قابل*حمل سامسونگ سرانجام به روزنامه Korean Times توضیح داد که ماه آینده از ساعت مچی هوشمند خود در برلین رونمایی می*کند.


به نقل از سلولار – نیوز، پس از انتشار شایعات طی چند هفته گذشته، شرکت سامسونگ سرانجام تایید کرد که ماه آینده ساعت مچی هوشمند خود را در نمایشگاه بین*المللی تجهیزات الکترونیکی German IFA عرضه می*کند.

اگرچه از مدت*ها قبل پیش*بینی شده بود که این محصول در نمایشگاه IFA آلمان عرضه شود، "لی یونگ – هی"( Lee Young-hee) مدیر مرکز دستگاه*های الکترونیکی قابل*حمل سامسونگ سرانجام به روزنامه Korean Times توضیح داد که ماه آینده از این ساعت مچی هوشمند در برلین رونمایی می*کند.

این ساعت مچی هوشمند با نام Galaxy Gear شناخته می*شود و برای آن نمایشگر غیرانعطاف*پذیر در نظر گرفته شده و در اصل مدل مفهومی از یک محصول محسوب می*شود.

لی در این خصوص گفت: «دستگاه جدید بیشتر قابلیت*هایی که گوشی*های هوشمند کنونی شامل می*شوند را در اختیار کاربران می*گذارد. این محصول یک گام جدید در دنیای ارتباطات هوشمند محسوب می*شود. ما اطمینان داریم که Gear اتفاقات قابل ملاحظه*ای در صنعت دستگاه*های موبایلی به وجود می*آورد.»